Sposoby płatności

Płatność kartą kredytową

Płatności kartą kredytową mogą być dokonywane tylko przez posiadacza/właściciela karty kredytowej. W przypadku płatności kartą kredytową, użytkownicy mogą skorzystać z bezpiecznego postępowania, które oferujemy naszym klientom w celu zagwarantowania bezpieczeństwa i poufności dostarczanych danych. W czasie dokonywania płatności być może wymagane będzie podanie dodatkowego kodu bezpieczeństwa.

Tutaj znajdziesz informacje o: MasterCard SecureCode i Verified by Visa

Płatność przez PayPal

Po wybraniu tej metody płatności i potwierdzeniu szczegółów Twojego zakupu, zostaniesz przeniesiony do strony logowania PayPal, gdzie podasz szczegóły dotyczące Twojego konta i sfinalizujesz swoją płatność.

Jeśli nie masz jeszcze konta PayPal, możesz je utworzyć poprzez stronę logowania PayPal przed sfinalizowaniem zamówienia. PayPal pozwala także dokonać płatności nawet jeśli nie masz konta, poprzez wybranie opcji "host" i wprowadzenie  danych karty kredytowej.

Ekspresowa realizacja PayPal

Opcja Ekspresowa Realizacja pozwala użytkownikom na dokonanie innego sposobu płatności. Po użyciu tej metody, użytkownik zostanie przekierowany na stronę logowania PayPal. Użytkownik może podjąć decyzję o potwierdzeniu rachunku i informacji o dostawie lub zaktualizować je poprzez profil PayPal.

Po potwierdzeniu kwoty, zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie możesz wybrać metodę dostawy. Podanie danych będzie wymagane po potwierdzeniu, jednocześnie użytkownik będzie zobligowany do potwierdzenia podsumowania zamówienia. Po dokonaniu akceptacji Ogólnych Zasad i Warunków, płatność będzie sfinalizowana