Dla biznesu

Co razem możemy zrobić

Panini Spa jest największą na świecie firmą produkującą naklejki i karty do kolekcjonowania. Tworzy ona najwyższej jakości produkty oparte na szerokim wachlarzu znanych licencji ze świata rozrywki i sportu.

Promocja

Kluczem do sukcesu marki Panini było wprowadzenie naklejek jako potężnego narzędzia promocji. Powstało ono dzięki umiejętności dostosowywania się firmy Panini do potrzeb partnerów z branży zabawkarskiej, odzieżowej, spożywczej, cukierniczej, paliwowej, restauracyjnej i prasowej. 

Produkty firmy Panini oferują opcje takie, jak in-packs, on-packs, odkupienia, kupony i dodatki w postaci natychmiastowych wygranych.

Spersonalizowane produkty:

º Logo marek na albumach i pakietach

º Specjalnie zaprojektowane naklejki i zestawy kart

º Specjalnie stworzone elementy (plakaty, wkładki, itp.)

Dany partner może wybrać, jak chce używać danego produktu korzystając z następujących opcji: 

º Gwarantowany dodatek do każdego zakupu

º Losowo dobierany dodatek-niespodzianka

º Premie samolikwidujące

Dostępne elementy: sztancowane, świecące w ciemności, wytłaczane, pop ups, pull outs, glyptics, holograficzne

Drukowane na: papierze, folii, błyszczącej, pvc, tkaninie

Reklama

Polityka rozwoju firmy Panini przyczyniła się do wzrostu systemu dystrybucji, który stał się największym w branży, osiągając liczbę ponad 3 milionów punktów sprzedaży na całym świecie. Naklejki/pakiety kart i albumy firmy Panini okazały się idealnym środkiem do reklamowania partnerów poszukujących szerokiej platformy odbiorców.

Każdy album użytkowany jest około 12 tygodni, a później przechowywany przez długi czas. Nasze albumy są drukowane i sprzedawane w tysiącach egzemplarzy (od 200 000 do 1 200 000 i więcej). Oferujemy przestrzeń reklamową na wewnętrznej i zewnętrznej tylnej okładce albumów. Tylko ta okładka może w danym albumie zawierać reklamę.

Szerokie spektrum produktów firmy Panini oferuje kilkanascie róznych miejsc na reklamę:

Miejsce na reklamę w standardowym produkcie
Miejsce na reklamę w spersonalizowanym produkcie

Co firma Panini może zrobić dla Ciebie

º Możemy storzyć oryginalny i eksluzywny projekt promocyjny. Użyć tematy z naszej obszernej biblioteki i poprzez wykorzystanie naklejek, kart i gier, ponownie wydać kolekcję (nawet w skróconej wersji) do wyłącznego użytku promocyjnego

º Przygotować wspólny projekt dla kolekcji, która jest aktualnie w sprzedaży oraz specjalnie dobranych gadżetów dostępnych tylko z Państwa produktami.

º Możemy także zmaksymalizować użycie Państwa własnych produktów promocyjnych.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy, nie wahajcie się skontaktowac z nami w celu omówienia szczegółów naszego przyszłego projektu:

º Wyślij do nas e-mail na adres: promotion@paninigroup.com  

º Wyślij faks na numer +39-59-827431

º Napisz do głównej siedziby firmy Panini mieszczącej się w Modenie, we Włoszech. Nasz adres: Panini Spa - International Promotions Dept., Viale Emilio Po 380, 41126 Modena MO, Italy.

My Panini™ B2B 

MyPanini™ B2B proponuje swoim klientom możliwość osobistego kreowania produktów i realizowania ekskluzywnych projektów reklamowych. Oferta ta jest skierowana przede wszystkim do firm, które pragną wykorzystać naklejki - z albumem lub bez - jako narzędzie marketingowe z okazji sympozjów, meetingów, wystaw, targów itp.

Więcej informacji uzyskasz na stronie: Kontakt