UEFA EURO 2020™ Tournament Edition oficjalna naklejkowa kolekcja

OTO NADSZEDŁ CZAS KOLEKCJONOWANIA!
Co znajdziesz w kolekcji?

•    Wszystkie 24 drużyny narodowe zakwalifikowane do turnieju finałowego, który odbędzie się tego lata.
•    Zespoły, podzielone na grupy, z obszernymi statystykami i analizami: idealne przygotowanie dla kibiców do tych ekscytujących zawodów.
•    Zaktualizowane składy i koszulki.
•    Najlepszą reprezentację Europy w piłce nożnej w klasycznym stylu Panini. To już 11-ta kolekcja wydana w czasie wieloletniej współpracy Panini z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej, której początki sięgają 1980 roku. To tradycja, którą doceniają nawet najbardziej wymagający kolekcjonerzy i kibice.
•    Każdą drużynę narodową, która jest reprezentowana przez naklejkę z logo drużyny (jako specjalną naklejkę z hologramem), zdjęcie grupowe, 20 klasycznych naklejek z portretami graczy w zupełnie nowym formacie poziomym i 12 zawodników „w akcji”.

Ale to nie wszystko!

Naklejkowa kolekcja UEFA Euro 2020™ Tournament Edition zostanie wsparta cyfrową wersją kolekcji, przygotowaną wspólnie przez Panini i Coca-Cola. Unikalne kody dostępne w saszetkach z naklejkami, będzie można wymienić na bezpłatne naklejki cyfrowe!

Aplikacja do cyfrowego albumu Panini jest dostępna przez dedykowaną stronę internetową www.euro2020.com/paninistickeralbum  oferującą możliwość zebrania 11 zawodników z każdej z 24 turniejowych drużyn oraz wymianę cyfrowych naklejek z innymi kolekcjonerami. Dodatkowo specjalne kody od Coca-Cola odblokują ekskluzywną zawartość cyfrowego albumu Panini! Po zeskanowaniu specjalnych naklejek Rywale Zjednoczeni dostępnych pod etykietą Coca-Cola, kolekcjonerzy będą mogli odkryć niespodziewane więzi między różnymi zawodnikami. Osoby, którym uda się skompletować cały cyfrowy album Panini 2020, będą miały możliwość wzięcia udziału w losowaniu nagród!

Produkty dostępne w sprzedaży detalicznej:
•    96 stronicowy album na naklejki w miękkiej oprawie + 6 naklejek
•    Saszetki z naklejkami (w każdej 5 naklejek)

Już w sprzedaży!