UEFA Euro 2020™ Official Preview Sticker Collection

Zapowiedź oficjalnej naklejkowej kolekcji UEFA Euro 2020™ - wyłącznie od Panini!
Sport jest największą pasją Panini, źródłem naszej inspiracji i radości, którą dzielimy się z kolekcjonerami.

Turniej UEFA Euro 2020™, początkowo zaplanowany na lato, jest jednym z tych, które zostały przełożone. Zachęceni jednak przez licznych kolekcjonerów z wielu krajów, Panini nie porzuciło całkowicie swoich planów i przygotowało specjalną naklejkową kolekcję.  UEFA Euro 2020 ™ PREVIEW.
To nasza propozycja dla wszystkich fanów sportu, którzy tęsknią za piłkarskimi emocjami i nie mogą się już doczekać tego, co nadejdzie w przyszłym roku.  Jest to 72-stronicowy album, ale z nieco mniejszą liczbą naklejek, niż byłoby to wymagane dla tak dużego wydarzenia. Kolekcja zawiera wszystkie zakwalifikowane drużyny, oraz prezentację 16 krajów, które czekają na wzięcie udziału w przełożonych kwalifikacjach.

528 naklejek do zebrania z piłkarzami z 20 narodowymi drużynami! Każdemu krajowi dedykowanych jest 26 naklejek z wizerunkami piłkarzy oraz emblematem. Naklejki z kapitanami drużyn i emblematami zostały wydrukowane specjalną techniką by podkreślić ich wyjątkowy charakter.
Przygotowaliśmy różne zestawy produktów z naklejkowej kolekcji zapowiadającej UEFA EURO 2020 ™: album na naklejki i pudełko z 36 saszetkami oraz album na naklejki i 15 saszetek z naklejkami.