Panini Passport

Dziękujemy za chęć zarejestrowania się lub zalogowania na stronie Panini Collectibles Polska.

Przed kontynuacją pragniemy poinformować o nowym systemie potwierdzenia autentyczności, dzięki któremu użytkownicy będą mogli w pełni korzystać z zalet systemu. Dane rejestracyjne będą przechowywane w centralnym systemie o nazwie "Panini Passport", dzięki czemu możliwy będzie dostęp do zastrzeżonych obszarów strony Panini Collectibles Polska oraz innych stron Grupy Panini, znajdujących się na tej liście.

System będzie wdrażany stopniowo na wszystkich witrynach Grupy Panini. Na tym etapie logowanie możliwe jest tylko na stronach oznaczonych Panini Passport .

Dziękujemy za uwagę i... życzymy dobrej zabawy!

Zespół Panini

Jesteś już zarejestrowany?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

W celu zapewnienia zgodności z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, rozpoczęliśmy resetowanie haseł niektórych stron. Z tego powodu może zdarzyć się, że zalogowanie na jednej ze stron z listy może okazać się niemożliwe. W takim wypadku prosimy o kliknięcie na „Nie pamiętasz hasła?“ w celu ustawienia nowego hasła.

Obsługiwane przeglądarki:

  •  Internet Explorer 9 (lub wyższe wersje)
  •  Mozilla Firefox 15 (lub wyższe wersje)
  •  Google Chrome 16 (lub wyższe wersje)
  •  Safari version 5.1 (lub wyższe wersje)
  •  Opera 12 (lub wyższe wersje)

Zachęcamy cię do zaktualizowania twojej przeglądarki, jeśli nie możesz zmienić przegladarki dla zachowania kompatybilności, możesz zainstalować nową i użyć ją do przeglądania naszej strony, zachowując jednocześnie pozostałe. Więcej informacji znajdziesz tu: https://browser-update.org/update.html