KONKURS „WORLD OF TANKS” ROZSTRZYGNIĘTY!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie.

Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybrało te najciekawsze, za które
nagradzamy następujące osoby:

Zestaw klocków: NIEMIECKIE DZIAŁO PANCERNE HETZER otrzymują:

1. Szymon Buliński z Grodziska Mazowieckiego
2. Aleks Jabłoński z Wadowic
3. Nina Walocha z Katowic
4. Wiktor Kwiatkowski z Warszawy
5. Kamil Leszczyński z Łazisk Górnych
6. Bartosz Grzechowiak z Gdańska
7. Gabriel Obrycki z Białegostoku
8. Mateusz Milewski z Bezrzecza
9. Norbert Pokrywiecki z Turka
10.Patryk Pyka z Siemianowic Śląskich

Zestaw klocków: CZOŁG ŚREDNI RADZIECKIEJ KONSTRUKCJI T34/85

1. Kamil Buczniewski ze Świebodzic
2. Kamil Szukalski z Ostrowa Wielkopolskiego
3. Artur Kaczmarek z Poznania
4. Mateusz Lis z Grabowa
5. Antoni Czwojdziński z Ponieca
6. Bartek Lewandowski z Koszalina
7. Marek Kondracki z Augustowa
8. Dawid Wojciechowski ze Szczytnik
9. Kamil Śpiączka z Międzyrzecza
10.Alan Stefanowicz ze Świnoujścia

Zestaw klocków: SAMOBIEŻNE DZIAŁO RADZIECKIEJ KONSTRUKCJI SU-85

1. Marceli Wodnicki z Górkowa Iławeckiego
2. Cyprian Kominiarczuk z Lublina
3. Bartosz Dałba z Rzeszowa
4. Ewelina Szczepkowska z Siedlec
5. Przemek Gruchała z Gorzowa Wielkopolskiego
6. Mikołaj Lis z Grabowa
7. Marta Grodzicka z Międzyrzecza
8. Michał Buczko z Lublina
9. Antoni Wiatrowski z Leszna
10.Adam Bosacki z Przemyśla

Zestaw klocków: AMERYKAŃSKI CZOŁG LEKKI CHAFFEE M24 otrzymują:

1. Marcel Maślak z Wrocławia
2. Filip Kwaśniewski z Barcina
3. Marek Kukulski z Wrocławia
4. Szymon Gwizdała z Kwidzynia
5. Jan Piskulski z Komorników
6. Paweł Szczepkowski z Siedlec
7. Antoni Lewandowski z Koszalina
8. Sebastian Sikora z Dębicy
9. Bartłomiej Leszko z Warszawy
10.Łukasz Kuczyński z Gdańska
11.Rafał Durlak z Poznania
12.Kacper Krzewiński z Wrocławia
13.Mateusz Mylon z Pułtuska
14.Jakub Małkowski z Żyrardowa
15.Aleksander Wangrodzki z Pruszkowa
16.Hubert Kręciołek z Białegotoku
17.Paweł Giętki z Lublina
18.Arkadiusz Koralik z Warszawy
19.Sebastian Koniecpolski z Krakowa
20.Sandra Ściborek z Gdańska

GRATULUJEMY!

Nagrody wyślemy pocztą.