KONKURS: „INVIZIMALS”– „Nowa Drużyna” ROZSTRZYGNIĘTY!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie.

Nasza redakcja otrzymała mnóstwo prac plastycznych przedstawiających najgroźniejsze XTRACTORY!

Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybrało te najciekawsze, za które nagradzamy następujące osoby:

Konsolę PS VITA z grą otrzymują:

1. Gabriel Leśniak z Katowic
2. Filip Ćwiok ze Zgorzelca
3. Igor Owsianka z Tomaszowa Mazowieckiego
4. Kacper Pokora z Lubina
5. Maciej Pitach z Chełma

· Do opiekunów w/w osób nasza redakcja, pocztą poleconą wysłała listy z prośbami o udostępnienie danych potrzebnych do rozliczenia przez nas podatku dochodowego od osób fizycznych

Zestaw „Świątynia” otrzymują:

1. Kamil Olszówka ze Skrzyszowa
2. Kacper Połomka z Chociszewa
3. Jakub Cieluch ze Żnina
4. Cezary Greczyn – Czereśniowski z Leszna
5. Jakub Komorowski z Krosna Odrzańskiego
6. Michał Cynkarz z Rzeszowa
7. Michał Gos z Poznania
8. Wiktor Tokarski z Wrocławia
9. Wiktor Wińciorek z Wysokiej
10. Kamil Wierucki z Gdyni

Zestaw „Baza przymierza” otrzymują:

1. Szymon Wojtaszek z Kościana
2. Rozalia Kozub z Doleszyc
3. Emilka Wachnik ze Szczecina
4. Emil Wiernicki z Myśliborza
5. Dominik Żokudek z Łodzi
6. Paweł Wierucki z Gdyni
7. Jakub Jania ze Szczecina
8. Maja Bajer z Koluszek
9. Paweł Chodubski z Kaczyc
10. Rafał Drzewiecki z Dzierzgonia
11. Jurek Iwanow ze Skarżyska Kamiennej
12. Julia Gumińska z Zalasewa
13. Maria Kluczyńska z Poznania
14. Oskar Jędrzejewski z Gdańska
15. Piotr Hoffmann z Wronek
16. Tymon Czajka z Łodzi
17. Kuba Mosiądz z Wrocławia
18. Wiktor Czaja z Bydgoszczy
19. Robert Martyniak z Kęt
20. Gabriel Kamiński z Sejn

Bransoletę Z-COM otrzymują:

1. Zosia Borkowska z Krosinka
2. Maksymilian Buczak z Jastrzębia Zdroju
3. Krzysztof Jezierski z Leszna
4. Kuba Kamionek z Warszawy
5. Sebastian Pondel z Orłów
6. Olivier Wańdoch z Tczewa
7. Jerzy Prajzner z Warszawy
8. Gabriel Górecki z Chorzwa
9. Manuela Krzysztofik z Tychów
10. Sebastian Ogonowski z Pleszewa
11. Dominika Pilewska z Kielc
12. Katarzyna Skrzyńska z Włodawy
13. Karolina Gronczak z Zakopanego
14. Fabian Kuczkowski z Pomyska Wielkiego
15. Mateusz Damrych z Lipna
16. Ola Ścierska z Lędzin
17. Hubert Kaczmarzyński z Łodzi
18. Eryk Wozniak ze Skierniewic
19. Igor Mulewski z Rypina
20. Bartosz Pałubicki ze Szczecinka

GRATULUJEMY!

Nagrody wyślemy pocztą.