KONKURS: „KRAINA LODU – Magiczne Chwile”

ROZSTRZYGNIĘTY!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie.

ROZSTRZYGNIĘTY! 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie.

Nasza redakcja otrzymała mnóstwo prac plastycznych z przepięknymi projektami sukni dla księżniczki Anny na bal koronacyjny!

Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybrało te najciekawsze, za które nagradzamy 72 osoby.

Pluszowe maskotki: „OLAF STORYTELLER” otrzymują:

1. Wiktoria Lemionowska z Krakowa

2. Anna Bednik z Warszawy

3. Natalia Kozłowska z Uścikowa

4. Paulina i Martyna Henke z Bytomia

5. Amelia Dunowska z Giżycka

6. Karolinka Kulikowska z Puczyc

7. Kinga Kowalska z Katowic

8. Maja Jasińska z Kędzierzyna Koźla

9. Jolanta Tajs z Chełmna 

10. Emilia Jędrzejczyk z Brzeszcza 

11. Olga Fierdonek z Tychów 

12. Justyna Gawron z Ropczyc 

13. Helenka Bratkowska z Sublina

14. Zuzanna Walczak z Nowego Kamiona 

15. Tomasz Srogosz z Krakowa

16. Julia Węglarz z Nowej Rudy 

17. Julia Kasior z Gaju Małego 

18. Maisa Mahmoudi z Niepołomic 

19. Julia Szymańska z Lubina 

20. Wiktoria Ścierska z Tychów 

21. Oliwka Pawlak z Wschowej

22. Martynka Porsierb z Głogowa Małopolskiego 

23. Wiktoria Sykut z Puław

24. Alicja Nowak z Łowkowic

Lalki „ŚPIEWAJĄCA ELZA” otrzymują:

1. Julia Kuś z Tychów

2. Maja Chamik z Kalnikowa

3. Maja Browarska z Iławy

4. Alicja Kozak ze Smólska Małego

5. Nataszka Kubacka z Rugowa

6. Mateusz Jaszczyszyn z Lublina

7. Laura Jędrzejczyk z Bukowca

8. Lena Kempa z Wrocławia

9. Hanna Folmering z Goświnowic 

10. Franek Kiełbasa z Opola Lubelskiego 

11. Michalina Krupa z Wolsztyna 

12. Marta Grabikowska ze Słupska 

13. Izabela Grzanka ze Szczecinka 

14. Weronka Stocka z Białegostoku 

15. Wanessa Grębka z Wrześni 

16. Zuzanna Niewiarowska z Kołobrzegu 

17. Klaudia Krasuń z Chełma

18. Maja i Klara Glonza z Wrzosowej 

19. Pola Ciesielska z Bydgoszczy 

20. Julka Skitek z Konina

21. Ola Słowik z Jodłówki Tuchowskiej 

22. Maja Musiał z Buska Zdroju 

23. Zuzanna Śliwińska z Pruszkowa

24. Ania i Zosia Dolata z Bydgoszczy

Lalki „ŚPIEWAJĄCA ANNA” otrzymują:

1. Nikola Murgas z Bujakowa

2. Liliana Czternasty z Kostrzyna Wielkopolskiego

3. Gracjana Nawrocka ze Skulska

4. Lena Całka z Kołobrzgu

5. Majka Kamińska z Wschowej

6. Karolina Lubaszewska z Białej Podlaskiej

7. Izabela Słowik z Pleśnej

8. Klementyna Dorosz z Olsztyna

9. Alicja Matuszczyk z Sosnowca 

10. Julia Lipa z Lublina

11. Aleksandra Pawilcz z Białegostoku 

12. Klara Zmieciar z Wschowej 

13. Maja Derda ze Swarzędza

14. Maja Pitala z Krzyszkowic 

15. Kinga Bzymek z Bytomia 

16. Łucja Posuniak z Radomia 

17. Michalina Cirkosz z Gryfina 

18. Klaudia Głowacka ze Strzałkowa

19. Julia Jamrozik z Brzegu  

20. Natalia Smotrycka z Dziećmorowa 

21. Oliwka Gołąbek ze Słupcy 

22. Basia Gawryszewska z Warszawy 

23. Maja Fidera z Koziegłowów 

24. Ola Symonowicz z Braniewa

GRATULUJEMY!

Nagrody wyślemy pocztą.