KONKURS: „MODNY DZIEŃ Z BARBIE” – ZOSTAŃ PROJEKTANTKĄ MODY ROZSTRZYGNIĘTY!

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięli udział w naszym konkursie.
Jesteśmy zachwyceni waszymi projektami kreacji dla Barbie!
Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybrało te najciekawsze, za które nagradzamy następujące osoby:

PIECZĄTKI BIG BOX otrzymują:

1. Monika Pazdan z Ropczyc
2. Hania Zbrońska z Krasnegostawu
3. Julia Hankus z Nowej Wsi
4. Nicola Urbańczak ze Śremu
5. Maja Gudowska z Proszowic
6. Patrycja Kaczmarek z Książa Wlkp.
7. Julia Michna z Tczewa
8. Joanna Bajek z Żywca

PIECZĄTKI W WALIZCE BARBIE otrzymują:

1. Maja Mazur z Przemyśla
2. Larysa Wasek z Warszawy
3. Zuzia Wencel z Jankówka
4. Kasia Glinka z Gdańska
5. Natalka Barańska z Poznania
6. Nicola Szczypkowska z Kościelca
7. Sandra Wójcik z Warszawy
8. Oliwia Midloch z Gorzowa Wlkp.
9. Ania Grasela z Jasła
10. Aleksandra Szypulewska z Nowinki
11. Urszula Block z Borowa
12. Justyna Kondras z Kutna

ZESTAW ART.&CRAFT – FARBKI DO MALOWANIA NA SZKLE otrzymują:

1. Laura Dembek z Gdyni
2. Judyta Urbańska z Sosnowca
3. Maja Piwońska z Piaseczna
4. Kinga Derewońko z Tychów
5. Nadia Włodarczyk z Konina
6. Iga Sławińska z Mierzyna
7. Karina Śliwińska z Mińska Maz.
8. Sandra Matysiak z Józefowa
9. Julia Federowicz z Bydgoszczy
10. Milenka Czachowska z Nowej Wsi
11. Justyna Kondras z Kutna
12. Liliana Burhert z Tarnowskich Gór

ZESTAW ART.&CRAFT – BIŻTERIA Z MAGICZNĄ SZKATUŁKĄ

1. Wiktoria Musiał
2. Natalia Sawirka z Choroszczy
3. Maja Jasińska z Kędzierzyna Koźla
4. Aleksandra Okupniak z Jasina
5. Jaśmina Fabisz z Warszawy
6. Amelia Dubaj z Blizne Jasieńskiego
7. Julia Józwiak z Wrześni
8. Oliwia Kotowska z Piątnicy
9. Klich Natalia ze Strzelina
10. Maja, Marta Kumer z Bytomia
11. Hania Biernaca z Włocławka
12. Martyna Stanosta z Warszawy

ZESTAW ART.&CRAFT – BIŻUTERIA Z PEREŁKAMI


1. Maria Wyszyńska z Jedwabna
2. Klaudia Głowacka ze Strzałkowa
3. Maja Rząsa z Kamienia Pomorskiego
4. Natalia Zawadowska z Goleniowa
5. Oliwia Połętek z Grabowa
6. Wiktoria Kucharczyk z Pabianic
7. Wiktoria Musiał z Włoszczowej
8. Amelia Cieślar z Cieszyna
9. Nadia Śliwińska z Mińska Maz.
10. Lena Ziółek z Warszawy
11. Megan Czugaj z Kowalewa Pomorskiego
12. Weronika Kazimierczak z Gorzowa Wlkp.

GRATULUJEMY!